Kombi Kart Tamiri

Teknolojik gelişmeler sonrasında insanın ihtiyaçlarını karşılayan birçok cihazda köklü değişiklikler yapılmıştır. Bu değişikliklerin tamamı cihazın daha kolay ve daha verimli çalışmasını sağlayan gerekliliklerdir. İnsan ihtiyaçlarının özellikle kış aylarında daha fazla ihtiyaç duyduğu ısınma kavramının daha verimli olması olabilmesi için kombi denilen ısınma sistemini kontrol eden elektronik cihazlar kullanılmaktadır. Çoğumuzun doğalgaz kullandığı evlerinde olan kombiler son yıllarda teknolojiye ayak uydurarak büyük bir değişime uğradı. Daha önce elle çevirmeli, iki saatte ısıtan ve evin sadece ısınma sistemine bağlı olan kombiler yerine artık akıllı, ne zaman yanması gerektiğini kendi hesaplayan, evin su ve yemek konularında da doğalgaz yardımını sağlayan kombiler kullanılmaktadır.   Kombilerin akıllı hale gelebilmesi için anakart dediğimiz kombi kartlarının bu özellikleri desteklemesi gerekiyor. Teknolojik cihazlara ne kadar fazla özellik eklenirse o kadar fazla sorun çıkarma olasılığının da arttığını her zaman bilmemiz gerek. Kombilere takılan bu kombi kartları arızalandığında tamir ettirmek yerine yenisini almayı tercih ederseniz yaklaşık 4-5 katını ödemiş oluyorsunuz. Garantili tamir hizmeti veren firmamız sayesinde kombi kartı tamiri masrafını cüzi miktarlarda ödeyerek üstelik tamirin de garantisini alarak kazançlı çıkacaksınız.

Kombi Kartı Tamiri süreci Nedir?

Kombi kartı tamiri için öncelikle kombinizin marka ve modelini bilmeniz gerekmektedir. Her markanın hatta her cihazın kendisine ait özel kombi kartları bulunur. Bu kartların dizaynı ve çalışma mantığı birbirlerinden farklı olabilir. Bu nedenle bu konularda deneyimli, özel eğitim almış kişilerin tamiri yapmaları gerekir. 1500 TL – 2000 TL arasında olan en düşük kombilerin kombi kartları bile 400-500 TL aralığında başlar. Yani kombinin neredeyse 3/1’ücreti sadece kombi kartlarını karşılamaktadır. Birçok markanın garanti kapsamında kapsam dışında bırakılan kombi kartı tamiri için özel tesisimizde kombinizin marka ve modeline göre en uygun tamiri gerçekleştiriyor, üstelik kartın hangi arızalanmasının nedenini araştırarak bu soruna çözüm buluyoruz. Kombi kart tamiri sonrasında garantili olarak yapılan hizmet için yapılan tamire göre özel testlerimizi uyguluyor. Sizlere hiçbir zaman aynı hatayı tekrar eden bir kart teslim etmiyoruz. Unutmayınız Kombinizin kalbi olarak adlandırılan kombi kartlarınız için bir tık uzağınızdayız.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Malatya elektronik