Protherm panther arıza kodları

PROTHERM
PROTHERM

                                                         Panther Kombi Kodlari 

F0 arıza kodları

kombinin tesisatında olan su basıncı duştuğu için cihazınız F0 arızası vermektedir kombinizin su basıncı 0.8 altına duştuğu için suyunu basmanız gerekmektedir 1 ile 2 arasınada suyunuz basınız cihaz devreye girecektir.

F1 arıza kodları

kombinizde ateşleme sorunu olduğunu belirten bir arıza kodudur F1 arıza kodu ekranda belirdiğinde kombinize gaz girişi olup olmadığınıza kontrol ediniz eğer gaz girişi mevcut işe kombinizin su basıncının 1 bar uzeri oldugunu kontrol edin hersey normal kombiniz çalışmıyor ise servise başvurunuz.

F2 arıza kodları

tesisat gidiş suyu arızası meydana gelmiştir gidiş sensör değişimi gerekmektedir servisiniz yedek parça tedarik ederek arızanızı gidercektir.

F3 arıza kodları

kombinizde aşırı ısı meydana gelmiştir limit termostat aşırı ısıdan dolayı kombinizi kapatmıştır belli bir muddet bekleniz gerekmetedir ve çalıştırınız bekledikten sonra hala sorun devam ediyorsa servis cağırınız.

F5 arızası kodları

dış hava sensör arızası olarak bilinmektedir protestat arızalı olabilir veya cihazınız bakımsızlıktan arızaya geçmiş olabilir resetleyiniz arıza devam ederse servise başvurunuz.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Malatya elektronik