protherm lynx arıza kodları

PROTHERM

F1 arızası kodları

limit termostatının aşırı ısındığını ve bu sebeblede kombinin geçici olarak kullanım dışı olduğunu bildiren arıza kodudur bir muddet beklenmesi gerekmektedir eğer beklendikten sonra cihaz hala çalışmıyorsa servise başvurunuz.

F2 arızası  kodları

sıcak su sensöründe arıza meydana gelmiş ve cihaz f2 arıza kodu vermiştir bu durumda müşteri sıcak su alamaz resetlediğinizde hala aynı hatayı vermekte ise servis cağırınız.

F3 arıza kodları

kalorifer gidiş su sensöründe arıza meydana gelmiştir ve cihaz F3 arızası vermektedir sensörün değişmesi gerekmetedir servise başvurunuz.

F4 arızası kodları

kombide iyonizasyon arızası meydana gelmiştir veyahut gazınızı kontrol ediniz eger gazınız geliyorsa kombinizi resetleyiniz hala arıza devam ediyorsa servise başvurunuz.

F5 arıza kodları

hava akış arızası meydana gelmiştir cihazınızın hava akışı az olduğu için F5 arızası meydana gelir cihazınızın bakımı yapılmadıysa kombinizin fanı temiz olmadığından dolayı F5  arızasıda vermektedir duzelmez ise servise cağırınız.

F6 arıza kodları

Tesisat dönüş su sensör arızası vermektedir sensörünüzün değişmesi gerekmetedir lütfen servis çağırınız.

F9 arıza kodları

Hava Akış Anahtarında Sorun meydana Gelmiş. Hava Şiddetli Rüzgarlı İse Bacadan Çıkan Hava Geri Atabilir Kombiye Birkaç resetleyiniz eğer düzelmez ise servise başvurunuz.

F10 arıza kodları

Kombi İçerisinde  Su Yetersiz Durumda, Kombi Su Basıncını Kontrol Ediniz.(0,5) Barın Altına Düşmüştür. Bu Durumda Su Ayarını( 1,5 )Bara Yani 1 İle 2 Arasına Getiriniz. Kombideki Arıza Kodu ekrandan gidecek ve kombiniz çalışacaktır çalışmazsa servis Çağırınız.

F11 arıza kodları

Kombinizde devir daim arızası olmuştur kombinizin pompası sıkışmış veya arızalanmıştır servis Çağırınız.

F12 arıza kodları

kombinize gelen voltajın düsük olduğunu gösterir veya kombinizin kart arızası olduğunu gösterir arıza devam ederse servise başvurunuz0

www.malatyaelektronik.com olarak kombi kart tamiri yapmaktayız kartlarınız 1 yıl garantili şekilde yapimaktadır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Malatya elektronik